نتایج جستجو برای عبارت :

دانلودفیلم سینمایی تگزاس2

به زور کرونا و باتوجه به توفیق اجباری ای که این روزها نصیب همه شده، برخی از آخرین های دستاوردهای سینمای طنز ایران رو تماشا کردم..
فیلمهایی که دیدم:
-دم سرخها
-لونه زنبور
-تگزاس 2
-پارادایس
-رحمان 1400
-مزخرفترین: دم سرخها
-سیاسی ترین: رحمان 1400
-بامزه ترین: لونه زنبور و تگزاس2
-تبلیغی ترین: پارادایس
کلا فیلم طنز خواستم نگاه کنم باید به بازیگراش نگاه کنم
فیلمایی که در اونها : پژمان جمشیدی، رضا عطاران، جواد عزتی و سعید آقاخانی و سام درخشانی و محمدرضا گ
در تگزاس 2 شروع فیلم با پرواز هواپیمایی از برزیل به ایران شروع  میشود بهرام 500 هزار دلار پول بی زبان را در کتاب هایش جا ساز میکند. ولی در این بین قاچاقچی مواد چمدان هایش را با با "انها عوض می کند .اما به  خاطر پول جاساز در دردسر می افتد . و ماجرا از این جا آغاز می گردد . بازیگران جدید:ژاله صامتی مهدی هاشمی -امید روحانی و بازیگران تگزاس 1:گابریلا پتری -سام درخشانی-پژمان جمشیدی

لینک دانلو texas2:480p 
لینک دانلود texas::720p
لینک دانلود: 1080
texas2

به زور کرونا و باتوجه به توفیق اجباری ای که این روزها نصیب همه شده، برخی از آخرین های دستاوردهای سینمای طنز ایران رو تماشا کردم..
فیلمهایی که دیدم:
-دم سرخها
-لونه زنبور
-تگزاس 2
-پارادایس
-رحمان 1400

دم سرخ ها خیلی فیلم مزخرفی بود بنظر من...ارزش دیدن نداشت....منم مالتی تسک دیدم فیلم....لونه زنبور و تگزاس2 بامزه بود...پارادایس بنظرم بد نبود ولی زیادی تبلیغاتی بود..بنظرم داستان فیلم رو میتونست بهتر تموم کنه کارگردان...در مورد فیلم رحمان 1400 بگم که واقعا
منتشر کننده فایل: filmfree24

ژانر: کمدی , ماجرایی , مهیج

زبان: فارسی

سال انتشار: 1398

رزولوشن تصویر: 480P720P1080P

کیفیت فیلم: 

زمان: 90 دقیقه

فرمت: MKV

حجم: متغیر با هر کیفیت

محصول: ایران

ستارگان: مهدی هاشمی ، سام درخشانی ،پژمان جمشیدی ، ژاله صامتی ،گابریلا پتری
 بهرنگ علوی ، رضا ناجی ،امید روحانی ، آدریانو تولوزا ، سهیل قنادان ، تی آگو متوس و نادر سلیمانی
کارگردان: مسعود اطیابی

ادامه مطلب

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها