نتایج جستجو برای عبارت :

نحوه آغاز مطالعه

منی که بار سفر بسته بودم از آغازنگاه خویش به در بسته بودم از آغازبرای سرخی صورت به روی هر انگشتحنای خون جگر بسته بودم از آغازمنم شبیه ولیعهد شاه مغلوبی که دل به مال پدر بسته بودم از آغازهنوز در عجبم که امیدوار چرابه هندوانه ی دربسته بودم از آغازبه دوستان خود آنقدر مطمئن بودمکه روی سینه سپر بسته بودم از آغازبه خاطر نپریدن ملامتم نکنیدکه من کبوتر پربسته بودم از آغازعجیب نیست که با مرگ زندگی کردمبه قتل عمر کمر بسته بودم از آغازاگر چه آخر این ق
اگر فکر می‌کنید که در مطالعه کردن و کتاب خواندن مشکل دارید ابتدا باید ریشه این مشکل را پیدا کنید
اصلی ترین مشکل که کتاب‌خوان‌ها با آن درگیر هستند سرعت مطالعه کم است
برای اینکه بدانید که ایا سرعت مطالعه شما مناسب است یا خیر باید تست سرعت تندخوانی را انجام دهید که نحوه تست را در این صفحه به طور کامل برای شما توضیح می‌دهیم
آیا می خواهید تست سرعت خود را بسنجید؟ روی لینک زیر کلیک کنید.
http://shahbabaee.com/speedreading/
نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی اگر می خواهید بدانید که نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی چگونه است توصیه می کنیم مطلب زیر را به خوبی مطالعه فرمایید. جابجایی اسباب و اثاثیه می تواند از همان ابتدا یک تجربه واقعاً آزار دهنده باشد. اولین کاری که […] نحوه انتخاب شرکت حمل و نقل مناسب برای اسباب کشی
منبع : سپند بار
خب این درس اول علوم دبستانه :)))
اما چند تا سؤال
اولین هدف معلم چیه؟
کتاب خوب چه کتابیه؟
خب فعلا اونا را ول کنید یه سؤال دیگه
دانمشند کیه؟
خب دانشمند کسیه که دانش را میمنده! نه؟
اون طور که از ظاهر امر پیداست مهمترین کار دانشمند مطالعه است. اما نه اون مطالعه، انواع و اقسام مطالعه
مطالعه به کمک کتاب، مطالعه به کمک معلم، مطالعه به کمک مشاهده مستقیم
پس مطالعه فقط کتابخوانی نیست. مطالعه یه فرآیند هدفمند و مستقله
هسته داخلی مطالعه و هدف اولی مطالعه چ
هنگامی که درس خواندن برای کنکور سراسری را آغاز می‌کنید، همیشه با این پرسش مواجه خواهید بود که کتابخانه یا خانه، کدام یک برای مطالعه بهتر است. باید توجه داشته باشید که هر کدام یک را که انتخاب کنید قطعا مزایا و معایبی خواهد داشت. ما در این مقاله سعی خواهیم کرد به شما مشکلات و فواید درس خواندن در کتابخانه یا خانه را یادآوری کنیم. سپس شما با توجه به شناختی که از ویژگی های خودتان دارید، سعی کنید بهترین مکان مطالعه را برای خود انتخاب کنید.

این مق
چراغ مطالعه با لامپ برای تامین روشنایی در زمان شب و یا مکان‏های ‎بدون نور طبیعی کاربرد دارند. در گذشته چراغ مطالعه با لامپ‏های ‎رشته ای کار می‎کرد. میزان روشنایی آنها زیاد و زننده بود. در عین حال میزان مصرف برق بیشتری داشتند. اکنون چراغ مطالعه SMD و چراغ مطالعه LED در بازار موجود است. لامپ‏های ‎جدیدی که برای این محصولات استفاده می‎شود، نور و روشنایی بیشتری دارند. طول عمر آنها بادوام و مصرف انرژی کمتری دارند. در ادامه به معرفی هر یک از این مح
از همین حالا هوش و استعداد فرزندانتان را پرورش دهید
با سلام خدمت همشهری های عزیز
شروع ثبت نام
کلاس های چرتکه (محاسبات ذهنی ریاضی)
و کلاس فریزبی (زبان انگلیسی)
ویژه کودکان ۳ تا ۱۲ سال آغاز شد
آموزش تندخوانی و تقویت حافظه
➖مهارت تندخوانی و نحوه صحیح مطالعه
➖مهارتهای ویژه یادگیری صحیح و درک مطلب
➖راهکارهای افزایش تمرکز و تقویت حافظه
➖آموزش حرفه ای نقشه ذهنی
➖شخصیت شناسی در مطالعه و برنامه ریزی
➖همراه با انجام تمرین های عملی و کاربردی
مدرس:
مروز در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما آموزش بدیم که در محل های شلوغ چطور مطالعه کنیم و مطالب را متوجه شویم.  یکی از طلایی ترین و در عین حال شلوغ ترین زمان ها برای کنکوری ها مطالعه در عید نوروز است خیلی از دوستان می خواهند در عید نوروز مطالعه داشته باشند ولی با توجه به شلوغی نوروز و عدم تمرکز در آن نمی توانند.

مطالعه ادامه مطالعه در محل های شلوغ
آموزش لینک سازی برای مبتدیان توسط سایت معروف Moz نوشته شده است که در آنها نحوه لینک سازی را از صفر آموزش میدهد یعنی آموزش های ارائه شده در این کتاب الکترونیکی به نوعی است که اگر در زمینه سئو تازه کار هم باشید خواهید توانست به راحتی نحوه صحیح لینک سازی را بیاموزید. گاهاً ما مطالعه این نوع کتاب ها را بیشتر از کتاب های سطح حرفه ای معرفی می کنیم برای مطالعه زیرا اصول لینک سازی به بهترین نحو در کتاب های سطح مبتدی توسط Moz آموزش داده شده است.
ادامه مط
مقطعی بود کههم مطالعه زیادی داشتم
هم یادگیری پیوسته 
اما
احساس سنگینی می کردم
احساس بدی همراه من بود
بعد از مدتی تامل و تفکر متوجه شدم که
دلیل این حال بد با وجود مطالعه فراوان 
اینه که به معلومات خودم عمل نمی کنم
به نظرم می رسه 
بجای مطالعه زیاد، عمل اندک
باید رفت به سمت
مطالعه مناسب و کم، عمل زیاد و پیوسته
تا آغاز کنکور سراسری ۹۹ تنها ۸ ماه دیگر زمان باقی مانده است، اما افرادی که قصد قبولی در این آزمون را دارند از چندین ماه پیش مطالعه را شروع کرده اند.
به گزارش خبرنگار حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، تا آغاز کنکور سراسری ۹۹ تنها ۸ ماه دیگر زمان باقی مانده است، اما افرادی که قصد قبولی در این آزمون را دارند از چندین ماه پیش مطالعه را شروع کرده اند. در این گزارش به بیان نحوه برگزاری کنکور سراسری ۹۹ می‌پردازیم.

کنکور ۹۸ او
نحوه آغاز مطالعه ؟
برای یک شروع خوب برای مطالعه بایستی که در خود آمادگی ذهنی ایجاد کنیم . و بدون این مورد  ما ابدا نخواهیم توانست . مطالعه ی خود را آغاز کنیم .  
شرایط ضروری برای آغاز مطالعه :
1:آمادگی ذهنی .
2:حفظ خونسردی.
3:ایجاد انگیزه برای خود .
4:آمادگی پذیرش .
قبل از مطالعه بایستی خود را آماده کنیم که در موارد فوق گفته شده است . که چه مواردی لازم می باشد
1:آمادگی ذهنی : یعنی اینکه میزان آشنایی قبل امان با زمینه ی مطالعاتی مورد نظر چقدر است .
2:بر
15 توصیه برای آغاز بدنسازی
پروتئین برای پرورش عضلات لازم است. پروتئین در مرغ، ماهی، تخم مرغ، شیر، لبنیات، سبزیجات و آجیل وجود دارد. بیشتر متخصصان ورزشی توصیه می‌کنند که هر روز به ازای هر کیلو از وزن بدن 2 گرم پروتئین مصرف کنید.
افرادی که پرورش اندام را آغاز کرده‌اند باید به نحوه ورزش کردن و تغذیه خود توجه کنند تا نتیجه مطلوب را بگیرند.

اگر به تازگی پرورش اندام را آغاز کرده‌اید و می‌خواهید تناسب اندام بهتری داشته باشید باید نکات خاصی را در
◀️ صبح ها بیشتر سعی در یادگیری مطالب داشته باشید.
◀️ درس هایی را که نیاز به مرور دارند ؛ ترجیحا به شب موکول کنید.
◀️ بلافاصله پس از غذا خوردن با شکم پر مطالعه نکنید.
◀️ قبل و بعد از مطالعه، حتما استراحت کنید.
◀️ هنگام هیجان های عصبی ،ترس ،خشم اضطراب وکینه وناراحتی مطالعه نکنید؛زیرا تمرکزندارید.
◀️ برای مطالعه شوروشوق واشتیاق فراوان داشته باشید. 
◀️ درحالت خستگی وبی خوابی مطالعه نکنید، چون برای مطالعه تمرکزحواس ندارید.
◀️ انتظار بی ج
خوشبختانه توانسته ام هر روز طبق روال ساعت 6 بیدار شوم با وجود این که شب ها به موقع نخوابیدم و ساعت خوابم به کمتر از 6 ساعت می رسید. روزی میانگین 8 ساعت کار کردم و دو ساعت هم ورزش و کمی وقت هم صرف نوشتن و کارهای دیگر. از عملکرد خودم راضی هستم و طی تجربه ای که بدست آوردم اکنون قصد دارم شروع کار روزانه ام را بعد از نوشتن صرف مطالعه کنم. چون وقتی کار می کنم آنقدر تا پاسی از شب غرق آن می شوم که وقتی برای مطالعه نتوانم اختصاص بدهم. بنابراین برای شروع دو سا
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 به چه صورتی می باشد؟
نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پایه های دیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت:
انتخاب رشته در پایه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
درج سهمیه دانش آموزان ممتاز (معدل *15) و امتیاز حداکثری 300
اضافه شدن امتیازهای جدید 98
و ..
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد 98 به صورت رایگان، مشاوره و درج تمامی سهمیه ها، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته ها، ار
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 به چه صورتی می باشد؟
نحوه ثبت نام متوسطه دوره دوم مدارس شاهد امسال با مقاطع و پایه های دیگر متفاوت است و دلیل این تفاوت:
انتخاب رشته در پایه نهم و انتخاب مدرسه در رشته دلخواه
درج سهمیه دانش آموزان ممتاز (معدل *15) و امتیاز حداکثری 300
اضافه شدن امتیازهای جدید 98
و ..
توصیه می شود: برای انجام تمامی مراحل ثبت نام پایه دهم مدارس شاهد 98 به صورت رایگان، مشاوره و درج تمامی سهمیه ها، انتخاب مدرسه و اولویت بندی رشته ها، ار
اصول مطالعه و یادگیرى‏ :
عمدتاً در زمان امتحان، براى بهبود و افزایش یادگیرى، باید اصول زیر رعایت گردد: 
اصول پیش از شروع مطالعه: 
1- تعیین هدف و انگیزه 2- تعیین مدت لازم‏3- تعیین مقدار مطالعه‏4- انتخاب محیط مناسب‏5- اجتناب از امورى مانند پر بودن معده، اضطراب‏هاى نابه جا و تخیلات‏ اصول هنگام مطالعه:
1-مطالعه فعال و جدى‏2- حفظ آرامش‏3- در صورت امکان یادداشت بردارى نکات مهم‏4- برخورد سؤالى با مطالعه آموختنى‏5- ترک افکار منفى‏6- تمرکز حواس‏7- اس
نوع مطالعه و شدت مطالعه در نوع نگرش و سبک زندگی انسان ها تاثیر شگرفی دارند
اگر می خواهیم زندگیمان رنگ و بوی خاصــــــی را بگیرد در انتخاب کتــــاب ها و شدت
مطالعه هایمان دقت کنیم که بیشترین نقش را در شخصیت ما و زندگی ما بازی میکنند.
ادامه مطلب
سلام جای دوستان خالی امروز حدود 140 صفحه از کتاب شهید قهرمان ابراهیم هادی را مطالعه کردم. بسی خوش گذشت. دوستانی که این کتاب ارزشمند را مطالعه نکردند حتما سریعتر وقت بگذارند مطالعه کنند و  دوستانی که قبلا مطالعه کرده اند وقت بگذارند دوباره مطالعه کنند.
یاد آن سخن استاد پناهیان افتادم که گفتند : میتوانید زندگی خود را به دو قسمت تقسیم کنید ، یکی قبل از مطالعه کتاب شهید هادی و دیگری بعد از مطالعه کتاب شهید .
در پناه حق
نکته 1: آغاز کننده باشید

انتظار برای اینکه او آغاز کننده رابطه چشمی باشد کار بیهوده ایست. یک مطالعه دانشگاهی در ابردین نشان داد که زنان (و در واقع مردان) توجه بیشتری به کسانی که بهتر و جالب تر از دیگران تماس چشمی برقرار می کنند، دارند.

تحقیقات روی مغز هم آن را تایید می کند. در سال 2001، کریس فیتس، دانشمند انگلیسی، به صد نفر از مردم تصاویری از چهره هایی را که به طور مستقیم به آن ها نگاه می کردند، نشان داد. سپس او اسکن مغزی از افراد گرفت. هر اسکن ف
نحوه ثبت نام کنکور ارشد ۹۹ به صورت کامل و مرحله به مرحله تو دفترچه ثبت نام کنکور ارشد نوشته میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کارشناسی ارشد تحصیلیکو ، متقاضیا می تونن تو زمان ثبت نام وارد سایت سنجش بشن و بعد از مطالعه دفترچه از مراحل ثبت نام آزمون ارشد 99 مطلع بشن و بعد از اون وارد سایت بشن و فرم اینترنتی ثبت نام رو تکمیل کنن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/966/نحوه-ثبت-نام-کنکور-ارشد-۹۹.html

بعضی از بانوان قبل از عادت ماهانه، دچار تهوع می‌شوند. این امر بسیار شایع است و اغلب باعث نگرانی آنها نمی‌گردد. تهوع قبل از آغاز عادت ماهانه می‌تواند ناشی از بسیاری از عوامل، از جمله گرفتگی عضلات، سندرم پیش از قاعدگی (PMS) و حاملگی باشد. اگر این علائم شدید باشند، می‌تواند حاکی از وجود شرایط بحرانی مانند اندومتروز باشد.
PMS علت اصلی تهوع قبل از آغاز عادت ماهانه است. حدودا ۲۰ تا ۵۰ درصد از زنان در طی ۷ تا ۱۰ روز قبل از عادت ماهانه ، PMS را تجربه می‌
کتابخوانی راهیست برای کسب دانش و رسیدن به بلوغ فکری، هر هدفی که از خواندن کتاب داشته باشید بی شک باز هم سود خواهید برد چه کتاب های آموزشی بخوانید یا آنکه کتاب داستان و رمان.
اما پیش از هر کاری باید خود را به خواندن کتاب عادت دهید. از وقتی که گوشی های هوشمند و اینترنت پر سرعت فراگیر شده دیگر عادت به خواندن کتاب خیلی دشوار شده! مواردی که باعث می شوند شما یک فرد کتابخوان نباشید از این قرارند:
ــ احساس میکنیم سرعت خواندن ما بسیار کند است و پیشرفت خ
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی های متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهای اداری و کاربرد آن ها برای محیط های مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
با توجه به انجمن روانشناسی آمریکا، روانشناسی مطالعه ذهن و رفتار است.
این مطالعه ذهن، نحوه کارکرد آن و نحوه رفتار آن است.
APA اضافه می کند که آن را “پذیرای همه جنبه های تجربه انسان، از توابع از مغز به اقداماتی که ملل، از رشد کودک به سالمندان مراقبت.”
روانشناسان و روانپزشکان برای کمک به افراد مبتلا به بیماری های روانی با یکدیگر همکاری می کنند ، اما آنها کاملا یکسان نیستند.
یک روانشناس از طریق روان درمانی بیمار را درمان می کند و به تغییر علائم ر
نحوه ثبت نام مدارس شاهد دوره دوم متوسطه 98
نحوه ثبت نام مدارس شاهد پایه دهم 98 دوره دوم متوسطه یا اول دبیرستان به این صورت می باشد که مرحل به ترتیب:
ورود به سایت سجا به نشانی student.saja.medu.ir و ورود به قسمت دانش آموزان
واردن کردن کد ملی و شش رقم سمت راست شماره سریال شناسنامه دانش آموز پایه دهم
واردن کردن مشخصات دانش آموز و محل سکونت
انتخاب مدرسه (مهم)
واردن کردن امتیاز بندی و سهمیه ها مدارس شاهد برای پایه دهم (مهم)
واردن کردن معدل دانش آموز و ضربدر 15
مشاوره تحصیلی یک راه مناسب به منظور هدف گذاری و پیشرفت درسی در سنین کودکی، نوجوانی و جوانی می باشد.
در بخش مشاور تحصیلی مقالات و مراکز برتر مشاوره درسی قرار داده شده است.
مشاوره تحصیلی شامل:چگونگی مدرسه رفتن کودکافزایش انگیزه درس خوانیروش های صحیح مطالعهروشهای تست زنیروشهای درک مطلبتکنیک های یادگیری مفهومی ریاضی و فیزیکروشهای مطالعه دروس نظریروشهای مطاعه صحیح دروس پزشکیروش صحیح برنامه ریزی درسیکاهش استرس امتحانبرنامه ریزی درسیروش مطا
از این جلسه CCNA به صورت رسمی آغاز میشه. اگر یک چشم انداز کلی بخواهید به دست بیارید .CCNA به بررسی کانفیگ روتر و سوییچ می پردازد. اما در این میان مجبور میشود بعضی چیزها مثل روتینگ پروتکل ها و DHCP و NAT و... را هم توضیح دهد. اما هدف اصلی که دنبال می کند نحوه کانفیگ یک روتر و سوییچ است. دیوایس های شبکه عبارتند از روتر - سوییچ - اکسس پوینت - فایروال - مودم و ... که نحوه کار با این دستگاه ها در دوره ccna آموزش داده می شود.
ادامه مطلب
سلام خدمت کاربران گرامی
من داوطلب کنکور نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه کلوز تست و درک مطلب در زبان انگلیسی کنکور، منابعی که برای زبان دارم ببینید خوبه؛
درک متن به زبان ساده دکتر اناریی لغات کتاب جیبی مهر و ماه
از الان دارم شروع میکنم به نظرتون میشه موفق شد، روزی چند ساعت باید مطالعه کنم، یه سوال دیگه بدون رفتن به کلاس های کنکور میشه رتبه برتر شد، من پول ندارم برم پیش یه اساتید کار بلد، هر سال هم طراحان سوالات رو سخت تر طرح
بهترین مکان برای مطالعه میز شخصی و اتاقی جدا از جریان­های غیر درسی است. بهتر است میز مطالعه در کنج اتاق قرار داشته باشد به طوری که شما رو به دیوار قرار بگیرید. از اطراف میز کار خود هر چیزی که حواستان را پرت می­کند دور بدارید. تمام وسایل مورد نیاز برای مطالعه را روی میز قرار دهید تا هنگام مطالعه دائماً مجبور نباشید از جای خود بلند شوید. نور اتاق مطالعه نیز باید کافی و تلفیقی از نور سفید و زرد باشد. هنگام خواندن لم ندهید، همیشه درست پشت میز بنشین
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز 18 آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان، خراسان های شمالی و جنوبی آغاز شد و به مرور در سایر استان ها نیز نام‌نویسی انجام می شود.

متن کامل خبر: ثبت نام طرح ملی مسکن آغاز شد
کتاب آخرین نامه از عاشق توجوجو مویزمترجم: فاطمه عزتی سوران

جوجو مویز با این کتاب توانست برای دومین بار
جایزه رمان عاشقانه بریتانیا را در سال ۲۰۱۱ کسب نماید.ایده اولیه کتاب هنگامی که وی در کافه شاهد
گفت و گوی زنانی بوده که در خصوص پیام کوتاه
و نحوه برقراری ارتباط از طریق آن و پیامی که می خواستند
ارسال کنند، بحث می کردند خطور کرده
و این گونه شد که مویز تصمیم گرفت
تا با نوشتن رمانی عاشقانه با محوریت پیدا کردن
نامه های عاشقانه توسط دو زن در دو
آموزش ریاضی ابتدایی
آموزش ریاضی ابتدایی در منزل
فهرست موضوعات این مقاله
آموزش ریاضی ابتدایی در منزل
چه عواملی باعث پیشرفت در درس ریاضی می شود؟5 عامل مهم در نحوه مطالعه و آموزش صحیح ریاضی ابتدایی:

استادبانک سامانه انتخاب معلم خصوصی در ایران
ادامه مطلب

کاربران عزیز ، محتوای این فایل شامل کارورزی 3 با فرمت ورد در 180 صفحه قابل ویرایش می باشد که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
فهرست کارورزی 3:
مقدمه 6
چکیده 7
کنش پژوهی 8
من حرفه ای 10
جلسات با استاد 12
جلسه اول 15
جلسه دوم 20
جلسه سوم 40
جلسه چهارم 54
جلسه پنجم 73
جلسه ششم 92
جلسه هفتم 104
جلسه هشتم 113
جلسه نهم 125
طرح درس ها 134
فرم ج 149
گزارشات تدریس 159
فرم ب 173
ضمائم 176
دفاعیه 178
منابع 180
مقدمه:
آموزش اثربخش نیازمند آن است که
سلام 
من داوطلب کنکور انسانی نظام قدیم هستم، راهنمایی میخوام در نحوه مطالعه عربی اختصاصی،  ادبیات اختصاصی، ریاضی و درس اقتصاد.
دوستان، لطفا تجربیات خودتون رو در رابطه با این دروس بیان کنید؛
بعد برای آموزش مبحث عروض و قافیه از چه منابعی استفاده کردین؟؛ منابعی که دارم ببینید خوبه یا نه:

ریاضی، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
اقتصاد، کتاب آبی قلمچی و کتاب مهر و ماه
ادبیات تخصصی، کتاب آبی قلمچی
عربی تخصصی، کتاب آبی قلمچی

ادامه مطلب
تکنیک‌ها و روش‌های مطالعه مفید و موثر برای دانش‌آموزان

اولین نکته ای که در هنگام درس خواندن باید مورد توجه دانش آموز باشد، مکان و زمان درس خواندن است، شرایط محیطی و زمانی در نحوه یادگیری و ماندگاری مطالب در ذهن، بسیار موثر است. توصیه می شود دانش آموز مکان و زمانی را برای مطالعه انتخاب کند که تمرکز حواس بیشتری را برای وی به دنبال داشته باشد و دانش آموز با فکری آُسوده در مکانی مناسب و آرام و بدون سروصدا به درس خواندن بپردازد.
رفت و آمدهای م
او نمی داند ولی من عاشق بهار هستم ، برای بار بیست یکم گفته ام "من عاشقت هستم" آری میدانم هر دم و هر ساعت مرا میخوانی با تو هستم بهار ...
بهار من عشق را از تو میخواهم ، بهار  همه ی هست و نیستم تو هستی . بهار مرا بخوان  من هوای زمزمه تو را دارم
بهار جان تمام حرفم این است "من عشق را به نام تو آغاز کردم"
در هر کجای عشق که هستی آغاز کن !

چراغهای مطالعه از جمله لوازمی است که هم برای دکوراسیون خانه و اتاق و هم به عنوان یک وسیله ی مهم زمانی که نیاز به نور بیشتری دارید، بکار می رود.برخی افراد در یک مکان ثابت عادت به مطالعه دارند، برخی در مکان های متغیر. پس هنگام انتخاب نوع چراغهای مطالعه باید به این نکته توجه داشته باشید.فروشگاه اینترنتی آلیار با بهره مندی از تامین کنندگان زبده توانست چراغ های ساده، گیره ای و منعطف را با قیمت های ارزان تامین کند تا بتواند نیاز محصلین، دانش
با نام و یاد خداوند بخشنده و مهربان ، در این پست آموزشی قصد داریم به شما “نحوه ساخت لایسنس زمان دار در اکسل” را توسط کدهای ماکرونویسی (وی بی ای) آموزش دهیم البته برخلاف عنوان پست آموزشی”نحوه ساخت لایسنس زمان دار در اکسل”  ، کدنویسی این بخش براحتی توسط چندین خط VBA قابل انجام است.تنها چیزی که در تعریف لایسنس زمان دار اهمیت دارد ، تعریف زمان پایان اعتبار و کد اعتبار(لایسنس) جهت ادامه فعالیت نرم افزار است.
جهت مطالعه این پست آموزشی کلیک نمایید.
#مطالعه_تخصصی 
#هم_اندیشان

چگونه یک مطالعه سودمند داشته باشیم⁉️

دانستن #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری به ما کمک می‌کند تا بتوانیم بیشترین بهره را از مطالعه خود ببریم. در ادامه به توضیح یکی از این روش‌ها خواهیم پرداخت.
ادامه مطلب
نحوه نگهداری و تکثیر گیاه آشلانتوس 
برای سفارش این محصول می تونید از هر جای ایران با شماره های زیر تماس بگیرید 
09900573006
09900573007
ارسال به سراسر کشور 
لینک پیج اینستاگرام 
برای مطالعه نحوه نگهداری و تکثیر گیاه آشلانتوس به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 
ادامه مطلب
یکی از چیزهایی که به نظرم خوبه براش پول و زمان (دو منبع مهم) تخصیص بدیم، مطالعه است. اینکه مطالعه باید یک عادت بشه و سرانه مطالعه در کشور باید بالا بره و ... خیلی خوبه اما حقیر می خوام روی این موضوع تاکید کنم که به عنوان یک تخصیص منبع به این موضوع نگاه کنیم.
ادامه مطلب
شبکه‌های اجتماعی مجازی چه تأثیری روی عادات مطالعاتی ما دارد؟
در این چند خط نمی‌خواهم بحث‌های تکراری تقابل شبکه‌های اجتماعی مجازی با مطالعه را دوباره بگویم و از کم شدن عادت مطالعه در اثر انس با فضای مجازی بنویسم. همچنین کاری هم به بحث اثر اسکرول‌های متناوب در کانال‌ها و صفحه‌ها روی ساختار ذهن ندارم که چطور ذهن ما در اثر این کار به نوشته‌های کوتاه و متنوع عادت کرده و حوصله‌ی متون طولانی و متمرکز را ندارد. می‌خواهم در مورد یک عادت مرسوم
برنامه ریزی برای درس خواندن در تابستان
اگر میزان ساعات مطالعه در تابستان را در برنامه تان مشخص کنید بهتر می
دانید در تابستان چقدر درس خوانده اید. و بهتر می توانید درس ها را پیش
ببرید در ضمن وقت های خالی هم در برنامه تان مشخص می شود که می توانید برای
آنها هم برنامه ریزی کنید.
 معیار چهارم: تعیین اولویت بندی دروس 
برنامه ریزی برای تابستان پایه یازدهم: اولویت بندی در
هر برنامه ای از ملزومات آن برنامه می باشد. اولویت بندی در دروس باعث نظم
دهی د
در این مقاله قصد داریم که به ارائه اطلاعاتی در مورد رپورتاژ آگهی و همچنین رپورتاژ آگهی رایگان بپردازیم اگر به دنبال این هستید که در مورد رپورتاژ آگهی رایگان و همچنین رپورتاژ آگهی و خبری اطلاعاتی را کسب کنید و با نحوه نوشتن محتوا و مزیت های آن آشنا شوید در این مقاله ما را همراهی کنید. رپورتاژ آگهی رایگان یکی از خدماتی است که توسط برخی از وب سایت ها ارائه می شود و شما با مطالعه کامل این مقاله می توانید با نحوه انتشار رپورتاژ آگهی رایگان نیز آش
این پاورپوینت در 31 اسلاید به شکل کامل زیبا و منحصر به فرد طراحی و اسلاید بندی شده است در این پاورپوینت مطالبی از تلویزیون مکانیکی، اولین تلویزیون های الکترونیکی به همراه عکس،آغاز عصر برنامه های تلوزیونی،آغاز عصر تلوزیون های رنگی،نحوه ورود تلویزیون  به ایران،تلویزیون  ایران پس از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و سایر مطالب مفید و ارزنده در مورد  تاریخچه  تلویزیون در ایران در این پاورپوینت درج شده است که امید واریم رضایت شما عزیزان را جلب

"نبردی که اسلام آغاز کرد، نه نخستین نبرد است  نه آخرین نبرد؛  هرکس در هرجا و هرگاه که برای عدالت رودرروی ستم برخیزد، در این جهاد بزرگی که از آغاز تاریخ انسان آغاز شده است و همواره در همه نسلها و همه عصرها شعله ور بوده و خواهد بود شرکت کرده و به گفته امام صادق : با حسین در عاشورا و در کربلا شمشیر زده است! "
علی شریعتی م آ  ۱۹ - حسین وارث آدم 
مدیریت زمان، به معنای استفاده‌ی صحیح از زمان و تواناییِ ذخیره‌ی زمان اضافه در کارها می‌تواند باشد. مدیریت زمان را هم در مطالعه و هم در آزمون دادن بایستی مدنظر قرار داده و اجرا کرد. البته این دو به هم وابسته هستند. لذا در وهله‌ی اول باید مدیریت زمان در منزل و حین مطالعه اجرا شود و در وهله‌ی دوم با کمک تکنیک‌های ویژه در جلسه‌ی آزمون نیز مدیریت زمان داشت.
برای شروع در منزل موارد زیر در حین مطالعه باید رعایت شود:
    هدف‌گذاری تعداد صفحه قبل ا
 دوستان عزیز از این به بعد قرار بر این است که فلسفه ی غرب و اصطلاحات مهم و همراه با معرفی کتابات مهم را برای شما عزیزان در دستور کار خود قرار دهم. دوستان عزیز هر جلسه در مورد یک موضوعی مطلبی نگاشته خواهد شد و درموردش کتابی هم معرفی خواهد شد امید است که شما هم با مطالعه این برنامه را همراهی کنید 
به زودی...
انسان از آنجایی آغاز شد و خط و ربط خود را با دیگر موجودات کرده زمین جدا کرد که مفهوم مرگ را درک کرد.
انسان همیشه به مرگ اندیشیده است و از این رو «فرهنگ مرگ» در تمام تمدن‌ها وجود دارد. مومیایی کردن، به خاک سپردن، یا جنازه را به فراز کوهی بردن تا توسط پرندگان به نوعی به طبیعت بردن، انداختن آن به رود سِند و یا به آتش کشیدن مرده، هر یک انعکاسی از فرهنگ مرگ در یک جامعه است و اینکه آن جامعه چگونه می‌زید که اینگونه به مرگ فکر می‌کند.
به قول آن کتاب که
    متقاضی گرامی: لطفا ابتدا صفحه راهنما را به دقت مطالعه نموده و در صورت داشتن شرایط اقدام به ثبت نام در سامانه نمایید.
    در حال حاضرفقط مشمولین متقاضی امریه اعزامی شهریور ماه (1398/06/01)مجاز به ثبت نام هستند و زمان ثبت نام مشمولین از مورخ 1398/03/30 آغاز و در مورخ 1398/04/03به پایان می رسد.
در این روش در بالای صفحه ی تمامی طرح های شبکه ای تمام دروس که باید در اندازی ای یکسان که مناسب ترین اندازی برگه A4 یا کلاسور بزرگ است شماری طرح و نام درس را برای مثال فقه 7 نوشته می شود. طرح های هر درس به ترتیب شماره طرح به صورت جدا نگهداری می شود. در گوشه پایین طرح نیز تاریخ مرور چهار گانه به صورت ریز نوشته می شود. برای تاریخ هایی که می بایست در طرح های شبکه ای ثبت شود به تاریخ روز مطالعه یک روز اضافه می گردد تا تاریخ اولین مرور به دست آید. به عدد حا
در این مطلب نحوه تقسیم و تفکیک سلول ها و رشته های متنی را با استفاده از فرمول ها و ابزارهای اکسل توضیح میدهد. شما در این مطلب نحوه جداسازی متن را با استفاده از کاما، فاصله یا هر جداکننده دیگری و همچنین نحوه تقسیم یک رشته را به متن و عدد فراخواهید گرفت.
ادامه مطلب
در گذرگاهِ نسیم سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ باران سرودی دیگرگونه آغاز کردم
در گذرگاهِ سایه سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
نیلوفر و باران در تو بود
خنجر و فریادی در من،
فواره و رؤیا در تو بود
تالاب و سیاهی در من.
در گذرگاهت سرودی دیگرگونه آغاز کردم.
شاملو
دانش آموزایی که شرایط ثبت نام ازمون تیزهوشان رو دارن باید با نحوه ثبت نام ازمون مدارس تیزهوشان اشنایی کامل داشته باشن تا ثبت نامی کامل و بی نقص انجام بدن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی مدارس تحصیلیکو ، نحوه ثبت نام مدارس تیزهوشان به صورت اینترنتی تو سایت ثبت نام ازمون تیزهوشان انجام میشه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک کنید :

www.tahsilico.com/web/articles/view/1038/نحوه-ثبت-نام-آزمون-تیزهوشان.html

چگونه نحوه استفاده از AIRDROP

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop

چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه های Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
برای منی که هر وقت دلم می گرفت یا به محض اینکه فرصتی پیدا می کردم به کتاب فروشی ها سر می زدم و کتاب می خریدم، شنیدن بسته شدن تدریجی تک تک کتاب فروشی ها بدلیل شیوع کرونا واقعا سخت بود.
مونده بودم با این تنهایی و قرنطینه چه کنم که تصمیم گرفتم کتاب خونه ی مجازی برای خودم درست کنم.
اما راستشو بگم
افتادم به اعتیاد اینستا بازی!
کتاب خوندن تبدیل شد به گوشی بازی های بی هدف
تا اینکه
بر حسب یک اتفاق غیر منتظره گوشی من محکم زمین خورد و کاملا نابود شد
...
تصمی
1- همه تکلیف و مطالعه خود را در یک جلسه تمام نکنید.آیا همیشه، شب‌ها تا دیروقت به زور پلک‌های خود را باز نگه می‌دارید و وقت و انرژی صرف می‌کنید تا یاد بگیرید. اگر این طور است، زمان تغییر فرا رسیده است.دانش‌آموزان موفق در پاره‌وقت‌های کوتاه مدت، مطالعه می‌کنند و به ندرت مطالعه خود را در یک یا دو جلسه انجام می‌دهند.اگر می‌خواهید، دانش‌آموز موفقی باشید، باید یاد بگیرید، به طور منظم و پیوسته و در دوره‌های زمانی (پاره‌وقت‌های) کوتاه مدت مط
نحوه نگهداری و تکثیر گیاه زیپلین یا موسی در گهواره 
لینک پیج اینستاگرام آی گل 
برای سفارش این گیاه با شماره های زیر تماس بگیرید 
09900573006
09900573007
ارسال به سراسر کشور 
قیمت هر گلدان 14 : 6000 تومان 
قیمت عمده: 3500 تومان 
برای مطالعه نحوه نگهدری و تکثیر این گیاه به ادامه مطلب فرمایید 
ادامه مطلب
دانشگاه فنی حرفه ای  نرم افزار یکپارچه دانشگاهی تحت عنوان سایت سیستم ناد دانشگاه فنی حرفه ای راه اندازی کرده است . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا دانشجویان دانشگاه های فنی و حرفه ای از طریق ورود به سایت reg.tvu.ac.ir می توانند برخی از امور آموزشی از قیبل انتخاب واحد ، پرداخت شهریه را انجام دهند . لازم به ذکر است دانشجویان برای انجام امور دانشگاهی می بایست نحوه ورود به سیستم ناد دانشگاه فنی و حرفه ای را بدانند و قسمت های مختلف این سایت را بشن
فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهای جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی

#تندخوانی #روش‌های_مطالعه_و_یادگیری✍
ادامه ی روش تندخوانی✨
تصور عموم بر این است که هرچه آهسته‌تر و کندتر مطالعه شود، اندوختهٔ ذهنی افزایش خواهد یافت، حال آنکه بر پایهٔ دیدگاه پژوهشگران خلاف این امر صادق است. به باور آنان در حالی که میزان اندوختهٔ ذهنی مطالعه‌کنندهٔ معمولی تنها ۳۵٪ است، این حالت برای تند خوان حداقل ۵۳٪ خواهد بود. همچنین تونی بوزان پژوهشگر مغز به این نکته اشاره کرده‌است که اینکه سرعت در مطالعه افزایش یابد، به هیچ وجه ب
با سلام 
قصه های خوب برای بچه های خوب، اثر مهدی آذریزدی بسیار بسیار کتاب های زیبایی است که بچه های دهه شصتی از آن خاطرات خوبی دارند. در این روزهایی که در خوانه ایم شنیدن آن قصه ها به صورت صوتی و یا مطالعه کتاب ها بسیار مفرح و خاطره انگیز است.
چیزی در این مورد برایم بسیار خوشایند بود، اینکه مقام معظم رهبری هم خواندن کتاب های استاد مهدی آذریزدی، قصه های خوب برای بچه های خوب را پیشنهاد داده اند. ایشان تقریری هم بر این کتاب نگاشته اند. 
آیت اله خام
مواردی که باید در هنگام غذا خوردن رعایت شوند عبارتند از :
الف : تدبر در خوراکی های مورد نیاز انسان که چگونه در نظام آفرینش پدید آمده اند.
ب : آغاز خوردن با نام و یاد خدا.
ج : آغاز غذا با نمک
د: آغاز کردن از سبک ترین غذا.
ادامه مطلب
از این به بعد پست های آموزشی برای نگهداری و تکثیر انواع گیاهان آپارتمانی در این وبگاه منتشر می شود 
این قسمت نگهداری و تکثیر حسن یوسف 
برای اطلاعات بیشتر به پیج اینستاگرام ما به آدرس @igol_city سر بزنید 
برای سفارش و خرید این محصول هم می توانید از طریق دایرکت اینستاگرام و یا شماره های زیر اقدام کنید 
09900573006
09900573007
برای مطالعه نحوه نگهداری و تکثیر این گیاه زیبا به ادامه مطلب مراجعه فرمایید 
ادامه مطلب
به نظر شما چرا ملت ما کتاب نمی خوانند مگر غیر از این است که ملت ما وقت کمی دارند من فکر می‌کنم به علت اینکه ملت در هزینه‌های زندگی خود دچار مشکل هستند برای همین فرصت کمی برای مطالعه یا خرید کتاب پیدا می کنند اما واقعیت این است که باید یاد بگیریم از شرایط مختلف برای خواندن کتاب استفاده کنیم و از شرایط بسیار سخت و محدود هم که شده حتی یک صفحه کتاب بخوانیم اما واقعیت ماجرا این نیست واقعیت ماجرا این است ما کمی تنبل شده ایم و نمی‌خواهیم مطالعه کنی
از مجموعه آموزش های مربوط به آداب و رسوم عید و نوروز پس از پرداختن به چگونه های نحوه گذاشتن سبزه عید و آموزش تزیین تخم مرغ رنگی حالا اینجاییم تا شما را با نحوه پهن کردن یک سفره هفت سین زیبا آشنا کنیم.هفت سین به سمبل مفاهیمی چون نوزایی، باروری، روشنایی، فراوانی، ثروت و … اشاره می کند. نوروز جشن کهن ایرانیان به پاس آمدن بهار است. نخستین روز سال خورشیدی ایرانی برابر با اول فروردین ماه، جشن آغاز سال نوی ایرانی و یکی از کهن ترین جشن‌های به جا ماند
آخرین جزییات از نحوه قتل و کشف جسد میترا استاد

برنا نوشت: رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، در خصوص نحوه قتل و چگونگی کشف جسد میترا استاد توضیحاتی داد.

سرهنگ بابک
نمک شناس، رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس تهران بزرگ، در خصوص نحوه قتل و
چگونگی کشف جسد میترا استاد گفت: صبح روز هفتم خردادماه وقتی ماموران حادثه
رسیدند، دختر محمد علی نجفی از زندگی با همسر اول به همراه راننده محمد
علی نجفی
تاریخچه احزاب در ایران به مفهوم جمعیتی سیاسی، مانند بسیاری از کشورها، سابقه طولانی و تاریخی دارد. این جمعیتها گاه مانند گروههای دربرگیرندۀ سربازان و فداییان اسماعیلی، جنبۀ نظامی داشتند و چون یک حزب با تشکل سیاسی ـ نظامی فعالیت می‌کردند و گاه مانند اخوان‌الصفا، سیاست را در کنار اندیشۀ اصلاح اخلاقی و فلسفی پیشه می‌ساختند و به گونۀ یک تشکل سیاسی ـ‌ فرهنگی رخ می‌نمودند. اما در واقع سابقۀ حزب سیاسی، به شکل مشخص و در چارچوب تعریفهای مرسوم و
در مقاله قصد داریم نحوه انتقال دامنه به ایران سرور را به صورت بسیار آسان به شما عزیزان آموزش دهیم. در حالت کلی طبق قوانین ICANN، شروع انتقال دامنه باید از سوی مالک دامنه آغاز گردد، که این مورد منوط به در اختیار داشتن کد انتقال دامنه میباشد (میتوانید از مرکز ثبت فعلی دامنه خود …https://blog.iranserver.com/transfer-domain/

نحوه درس خواندن و افزایش ساعت مطالعه
خب گفتم که درس خوندن یک راه از قبل تست شده و مطمعن بودن از لحاظ موفقیت هست
یعنی بدون نیاز به هزینه با گذاشتن وقت میتونید به چیزهایی که میخواهید برسید
خب درس خوندن شما به میزان خواسته هاتون بستگی داره ...
هر چی خواستتون بیشتر باشه بیشتر درس میخونید
خب روی اول صحبتم با خونوادست که دوست دارن فرزندشون درس بخونه :
اول شما باید اون خواسته و ارزوی فرزندتونو بوجود بیارید با تعریف کردن از چیزای خوب که انگیزه براش
 قرار گرفتن در معرض نور موبایل، کامپیوتر و تلویزیون حتی اگر نور آن‌ها به چشمان شما نرسد می‌تواند بر روی عمر شما تاثیر بگذارد. نتایج تحقیقات محققین دانشگاه ایالتی اورگان نشان می‌دهد که طول‌موج آبی باعث آسیب به سلول‌های مغز و شبکیه‌ی چشم می‌شود. این مطالعه در مجله‌ی Aging and Mechanisms of Disease منتشر شده است و مگس میوه را مورد بررسی قرار داده است، زیرا این موجود دارای مکانیسم‌های تکامل سلولی مشابه با دیگر حیوانات و انسان‌ها است.
«جاگا گیبولتویچ»
برای ادامه توضیحات به ادامه مطلب مراجعه کنید.
سلام، دوستان تغییر هدر وبلاگ برای اکثر قالب های بیان بلاگ یکی هست و از یه قانون پیروی میکنه، من سعی میکنم یه آموزش کلی راجب نحوه تغییر هدر بدم، و در آخر یه قالب رو با هم هدرش رو عوض میکنیم
و در آخر یک ویدئو از نحوه عوض کردن هدر های تمام صفحه براتون قرار دادم:)
،اگر مشکلی پیش اومد میتونید سوالتون رو از قسمت نظرات بپرسید تا راهنماییتون کنم:) ، با ما همراه باشید در ادامه مطلب

ادامه مطلب
وبلاگ معرفی کتاب آغاز به کار کرد
همزمان با شهادت حاج قاسم سلیمانی و با معرفی کتاب حاج قاسم" جستاری از خاطرات حاج قاسم سلیمانی" وبلاگ 
sbbook.blog.ir
آغاز بکار گرد.
کتابداران و همکاران گرامی می توانند از پوسترهای این وبلاگ که زین پس بصورت هفتگی آماده می گردد، جهت اطلاع رسانی در وبلاگها، شبکه های مجازی و تابلوهای اعلانات کتابخانه ها استفاده نمایند.

مهم‌ترین راه رشد و افزایش قدرت قلم، مطالعه است. با تنبلی و کم‌خوانی و دوری از کتاب هیچ‌کس رشد نخواهد کرد. من این را قول می‌دهم.
امّا یک نکته مهم این است که در هنگام مطالعه فیش‌برداری کنید! بله با یادداشت‌برداری و فیش‌برداری لحن نویسندگان را تمرین کنید. این تمرین کردن بسیار مهم است، مخصوصا در هنگام مطالعه و فیش‌برداری؛ چرا که شما بواسطه این تمرینِ لحن نویسندگان، کلیدواژه‌های آن‌ها را می‌آموزید. آنگاه شما کلیدواژه‌های یک متفکر را آموخ

در‌صورتی‌که برای اولین بار یک دوربین عکاسی خریده‌اید یا قصد دارید عکاسی با تلفن همراه را جدیدا آغاز کنید , ممکن است با این سوال روبرو می‌باشید که بایستی از کجا آغاز کرد . بعضی اوقات دشوار‌ترین بخش شروع کردن یک کار نو ورود به آن می باشد . اما نگران نباشید ; ما در این نوشته‌علمی آموزش عکاسی قصد داریم به شما بگوییم عکاسی را از کجا بایستی آغاز کنید .

ادامه مطلب

این چندوقت از صرف وقت برای فیلم دیدن برگشته‌ام به کتاب خواندن. خداروشکر به حد قابل توجه و خوبی موفق هم بوده‌ام. البته تکلیف برای خودم نمیکنم ولی چندکتاب رو مشخص میکنم که در طی روزهای آتی باید تمامشون کنم و خب خرده خرده مینوشم و کشش باعث میشه که برسم به نقطه‌ی پایانی و هم کتاب رو زودتر از موعد تمام کنم و هم یک آرامش روحی و غنا بهم بخشیده میشه.. هم خوب فکر میکنم و هم خوب لذّت میبرم.. واقعا خواندن یکی از بهترین لذتهایی است که انسان میتواند تجر
کندوکاو برای شناسائی و حل مسایل مدیریت و انجام پژوهش جهت شناخت پدیده‌ها بر پایه دیدگاه‌های فلسفی معرفت-شناختی و انتخاب روش‌ تحقیق انجام می‌شود. برای این منظور پژوهشگران، به طور ضمنی یا آشکار، یک دیدگاه فلسفی‌ را مفروض داشته و مبتنی بر آن، نحوه گردآوری داده‌ها تنظیم، تلخیص و چگونگی تحلیل‌ شواهد را تعیین می‌کنند. از این‌رو، انتخاب روش تحقیق برای پی بردن به ناشناخته‌ها، بر پایه‌ دیدگاه‌های فلسفی به عمل می‌آید. روش‌های تحقیق کمی مبت
#ضرورت_مطالعه #هم_اندیشان
چرا باید کتاب بخوانیم⁉️
مطالعه کتاب با مطالعه درسی متفاوت است هنگام مطالعه کتاب لازم نیست چیزی را حفظ کنید! فقط کافیست آن را بفهمید و یاد بگیرید:) با مطالعه کتاب، شما نسبت به دیگران «دریافت بیشتری از زندگی» پیدا خواهید کرد. زیرا ناخودآگاه شما بدون اینکه نیاز به حفظ کردن داشته باشد، تمام آن چیزی را که برایتان مهم است در خود نگه می‌دارد و به وقت نیاز به یادتان می‌آورد.
ادامه مطلب
اساسنامه کانون عکاسی و فیلم برداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تبریزشامل

اهداف
برنامه ها
شرح وظایف
وظایف هر یک ازکمیته ها(عکس،فیلم،انتشارات،آموزش،اداری)
نحوه انتخابات
...
را میتوانید از لینک زیر دریافت و مطالعه نمایید.

دریافتحجم: 282 کیلوبایت
رییس پلیس راهنمایی و رانندگی: پیش ‌بینی ما این است که امسال در آغاز مهر ماه ترافیک بین 25 تا 30 درصد افزایش پیدا کند و در همین راستا از استانداران و روسای ادارات درخواست می‌کنیم که به منظور حل مشکل ترافیک در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
در پست وکیل پایه یک و بیان نحوه طلاق از سوی زن قصد داریم تا به بیان قوانین و مقرات موجود در رابطه با طلاق از سوی زن بپردازیم. و همچنین این قوانین را به زبانی ساده و قابل درک برای شما عزیزان بیان نماییم. توجه داشته باشید که با استناد به قوانین ایران ، این امکان برای زنان وجود ندارد تا به راحتی مردان اقدام به جدایی نمایند و نیاز است تا دلایلی بسیار محکم در دادخواست خود بیان کنند. از همین رو لازم است تا اندک موارد موجود را به طور دقیق مورد مطالعه ق
سلامروش های مطالعه زیست شناسی :روش های مطالعه زیست برای دانش اموزان پایه و ودوازدهم متفاوت است.سال دهمی ها توجه کنید: گام اول برای خوندن زیست : بهترین روش برای مطالعه زیست در دهم ، ابتدا تکیه بر کتاب و درک صحیح مفاهیم کتاب و حفظ کردن خط به خط کتاب درسیگام دوم: مطالعه یک درسنامه مناسب یا اگر خودتون در خلاصه نویسی قوی هستید درسنامه رو خودتون بنویسید که قطعا بهتر جواب میده.گام سوم : زدن تست می باشدو نکته مهم اینکه چون تازه وارد سال دهم شدین سعی ک
نحوه اجرای دیوار سبزدیوار سبز از جمله فناوری هایی است که در سال های اخیر در ایران رواج پیدا کرده است. دیوار سبز اهمیت فراوانی هم از نظر زیست محیطی و هم از لحاظ زببایی بصری دارد. مهم ترین عاملی که در دیوار سبز به چشم می خورد نحوه اجرا و نگهداری از آن است که فاکتورهای فراوانی را در برمیگیرد. در ادامه به فاکتورهای نحوه اجرای دیوار سبز و نگهداری از آن و مراحل ساخت دیوار سبز می پردازیم.
نحوه درس خواندن و افزایش ساعت مطالعه
خب گفتم که درس خوندن یک راه از قبل تست شده و مطمعن بودن از لحاظ موفقیت هست
یعنی بدون نیاز به هزینه با گذاشتن وقت میتونید به چیزهایی که میخواهید برسید
خب درس خوندن شما به میزان خواسته هاتون بستگی داره ...
هر چی خواستتون بیشتر باشه بیشتر درس میخونید
خب روی اول صحبتم با خونوادست که دوست دارن فرزندشون درس بخونه :
اول شما باید اون خواسته و ارزوی فرزندتونو بوجود بیارید با تعریف کردن از چیزای خوب که انگیزه براش ا
چگونه درست و اصولی مطالعه کنیم؟
مطالعۀ اصولی، روش‌ها و مراحل مختلفی دارد که از آن میان، روش‌هایی
مانند «خلاقیت یا طرح شبکه‌ای»، «پس‌ختام» و «دقیق‌خوانی»  معروف‌تر هستند.
روش‌هایی مانند «خواندن بدون نوشتن»، «خط کشیدن زیر نکات مهم»، «حاشیه‌نویسی»، «خلاصه‌نویسی» و «کلیدبرداری»
نیز از روش‌های معروفی هستند که تجربه نشان داده مؤثر امّا برای مطالعه‌ای اصولی ناکافی هستند.
ادامه مطلب
وب سایت حمیرا پارسا وکیل پایه یک دادگستری _ قانون نحوه اجرای محکومیت های مالی در سال 1393 جهت تسهیل در پرداخت محکومیت های مالیاشخاص مدیوندر 29 ماده و 13 تبصره تنظیم شده است و نکات حایز اهمیتی در خصوص تنظیم شهادتنامه در آن مواد درج شده است، وکلا و اشخاص حقیقی که قصد تقدیم دادخواست اعسار از پرداخت محکوم را دارند کلیه نکات مندرج در ماده 8 و 9 این قانون کاملا باید رعایت شود، در غیر اینصورت دادخواست مطرح شده ممکن ا ست یا مشکلات جدی مواجه شود، این در
بسم الله

اقْرَأْ بِاسْمِ رَبِّکَ الَّذِی خَلَقَ
خدا اراده کرد و آغاز کرد، خدا قلم را اختیار کرد و آغاز کرد، قلم این شگفت آفریده خداوند که اسرار نهان را به جهان می آورد. گاهی می بایست دوباره آغاز کرد و به خیال تقلید قلم اختیار کرد تا آنگونه رقم زد که او می خواهد.
قلم زدن را دوست دارم، هر چند چون نوجوانی مبتدی با نگاشته های ناموزون و عجیب و پر غلط، اصلا اینکار را خدا به ما آموخته تا گاهی که از خودی خود بیگانه می شویم آینه خودش را از آن اعماق وجو
داوطلبایی که ثبت نام مدارس تیزهوشان رو انجام دادن باید برای نهایی کردن ثبت نام خودشون با نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ آشنایی داشته باشن و اون هزینه رو پرداخت کنن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی مدارس تحصیلیکو ، نحوه پرداخت هزینه ثبت نام آزمون مدارس تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ به صورت اینترنتی انجام میشه و برای پرداخت هزینه ثبت نام تیزهوشان ۹۹ - ۱۴۰۰ به کارت بانکی و رمز دوم احتیاجه .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک ک
احتراما مقتضی است مدیران محترم مدارس موارد ذکر شده در ذیل را مطالعه ونسبت به بکارگیری آنها اقدام نمایند .
1) امتحانات داخلی مدارس همانند امتحانات نهایی با جدیت تمام باید برگزار گردد. ( شیوه نامه و شرح وظایف عوامل اجرایی امتحانات و نمون برگها و نمونه صورتجلسات جهت استفاده
ادامه مطلب
روش هایی برای کاهش قند خون خود بدون درمان دارویی
دیابت نوع 2 به یک اپیدمی جهانی تبدیل شده است اما آیا می دانستید که نه تنها فقط قابل پیش گیری هست، بلکه قابل بازگشت هم هست ؟ اگر دیابت نوع 2 دارید ، ما در این بخش از سلامت نمناک چند نکته مفید در مورد نحوه پایین آوردن و پایین نگه داشتن قند خون را برای شما آورده ایم.
در حالی که برخی از ما به طور ژنتیکی در معرض خطر دیابت نوع 2 قرار داریم ، این مشکل امروزه به طور عمده یک اختلال سبک زندگی است ؛ با تغییر سب
یکی از دغدغه های همه ی انسانها حضور در جمع های مختلف و نحوه صحبت کردن است .
اینکه چگونه بتوانیم در یک جمع بدرخشیم، خواه ناخواه به نحوه صحبت کردن ما و تک تک واژها و جملاتی بستگی دارد که ادا خواهیم کرد.
شاید در وهله اول حضور ما در جمع به نسبت ظاهر ما مورد قضاوت قرار گیرد، اما آنچه بعد از ترک ما در مجلس بیش از همه در اذهان نقش می بندد کلام و نحوه ی ادای کلام ماست .
از مهم ترین مهارت های صحبت کردن در جمع میتوان به موارد ذیل اشاره داشت .

ادامه مطل
در این مطلب به دستورالعمل استفاده از ماسک n95 و ffp2 و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار و تنفسی هوا می پردازیم :

نکته بسیار مهمی در استفاده از ماسک n95 و ffp2 وجود دارد و آن دانستن دستورالعمل و نحوه استفاده از ماسک فیلتردار به شکل صحیح است

ادامه مطلب
شروع مهار دیوار های غیر سازه ای ساخته شده با بلوک سیمانی لیکا در شهر هچیرود استان مازندران در پروژه برج مسکونی مانیا آغاز و در حال اجرا می باشد. اجرای وال پست به روش مش الیاف در هر واحد پس از اجرای دیوار کشی ساده تنها در 2 روز تحویل می گردد.
در زندگی بعدی، کاش می شد مسیر را وارونه طی کنم. در آغاز، پیکری بیجان و مرده باشم و آنگاه راه آغاز شود.
در خانه ای از انسانهای سالمند، زندگی را آغاز کنم و هرروز همه چیز، بهتر و بهتر شود. به خاطرِ بیش از حد سالم بودن، از خانه بیرونم کنند. بروم و حقوق بازنشستگی ام را جمع کنم.و سپس، کار کردن را آغاز کنم.
ادامه مطلب
به نام خدایی که اثر پای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
ثبت نام کنکور سراسری به صورت اینترنتی و از طریق سایت سازمان سنجش منتشر میشه که همزمان با ثبت نام ، شرایط و نحوه ثبت نام کنکور 99 هم از طریق دفترچه ثبت نام اطلاع رسانی میشه . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی کنکور سراسری تحصیلیکو ، داوطلبا می تونن با انجام مراحل ثبت نام کنکور سراسری 99 گفته شده ، اطلاعات فردی و تحصیلیشون رو تو فرم اینترنتی ثبت نام وارد کنن و پروسه ثبت نام کنکور 99 رو با موفقیت پشت سر بزارن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلی
در آغاز کلام بود و کلام با خدا بود
و کلام خدا بود
همان در آغاز با خدا بود
همه چیز به واسطه ی او پدید آمد
و از هر آنچه پدید آمد
هیچ چیز بدون او پدیدار نگشت .
در او حیات بود و آن حیات ،
نور آدمیان بود .
این نور در تاریکی می درخشید و تاریکی آن را در نیافت .

انجیل یوحنا - 1:1  -  5:1
به نام خدایی که ااثر گای مورچه را بر سنگ سیاه می بیند.. 

آغاز می کنیم برای استمرار داشتن...
برای رهایی از کسالت ها و تنبلی ها... 
برای رویش... 
برای دیدن اعجاز ها...
برای در صف بودن و پشت سر امام ایستادن...
برای یاری خواستن و ثابت قدم ماندن به مدد خودشان

میلاد امام حسن علیه السلام
:این تجربه‌ای همگانی و آشنا برای بسیاری از ماست؛ این که اگر تا به حال ورزش نکرده اید، به یک باره وبدون آمادگی، ورزش سنگین را شروع کنید، در این شرایط عضلات شما درد می گیرد و تا چند روز ممکن است نتوانید راحت حرکت کنید اما پژوهشگران مرکزی در پاریس می‌گویند:
به گزارش سلامت نیوز به نقل از خراسان ، بعد از ورزش سنگین و ناگهانی، این فقط عضلات شما نیستند که تحت فشار قرار می‌گیرند، بلکه مغز شما نیز تحت فشار بوده و بهتر است تصمیم‌های حساس زندگی‌تان ر
سلام امروز میخوایم  اطلاعات مفید روانشناسی را در اختیار شما قرار دهیم . امیدواریم این مطالب برای شما مفید باشد .
سایتی در مورد انواع روابط مرد و زن
انواع واکنش ها ب مرگ همسر
سایتی در مورد روسپیگری
توضیحاتی در مورد واکنش های ب مرگ
سن شروع روسپیگری چه مقدار است
سایتی در مورد نحوه واکنش افراد به سوگ همسر
روسپیگری چیست
اطلاعاتی در مورد سن شروع خود فروشی 
اطلاعاتی در مورد نحوه سوگواری همسر
خود فروشی و سایتی در مورد آن
نحوه سوگواری همسر
زمان آغ
نحوه ثبت نام آزمون دکتری 99 تو دفترچه ثبت نام نوشته میشه و متقاضیای دکتری سراسری و دانشگاه آزاد باید همزمان با پروسه ثبت نام وارد سایت بشن و این دفترچه رو دانلود و بررسی داشته باشن . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی دکتری تخصصی تحصیلیکو ، داوطلبایی که قصد ثبت نام آزمون دکتری رو دارن ، باید بعد از پرداخت هزینه ثبت نام وارد لینک ثبت نام آزمون دکتری سازمان سنجش بشن و مراحل ثبت نام کنکور دکترا 99 رو طی کنن .

برای مطالعه متن کامل مقاله روی لینک زیر کلیک

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها